uw aanspreekpunt voor de provincie

Raad van bestuur

Voorzitter
Redactie tijdschrift

Walter Goormans
Ter Heydelaan177 bus 1
2100 Deurne
0486-30 02 59
goormans.walter@telenet.be

Secretariaat
verantwoordelijke wedstrijden FgA
Dirk Segers
Essenweg 26
2280 Grobbendonk
0472/69 26 12
dirk.segers2@skynet.be 
 Penningmeester  Paul Baelemans
Hoortverten 29
2350 Vosselaar
0496/02 64 29
paul.baelemans@telenet.be
Raadslid
zaalverantwoordelijke

 Paul De Houwer
Pijlstraat 18
2980 Zoersel
0474-32 23 29
pauldehouwer2@live.be

   
  Raadslid Eddy Erpels
Molenbergstraat 48
2300 Turnhout
014 - 42 30 43
0491 - 73 05 59
eddy@erpels.be
Bevoegdheid buiten bestuur
provinciaal verantwoordelijke PvV

 Chris Discart

Hagenbroeksesteenweg 174
2500 Lier

03 - 480 64 77
chris.discart@telenet.be

Bevoegdheid buiten bestuur
materiaalmeester en uitleendienst

Luc Blockx
Driehoek 2
2370 Arendonk
014 - 67 10  85
blockxl@gmail.com
 Bevoegdheid buiten bestuur
webmaster
 Mario Van Accom
Vrijheid 18
2370 Arendonk
0496 - 02 52 70
zjoffke@telenet.be